Generator Declaratie Propria Raspundere

1.0

Conform prevederilor Ordonantei Militare nr. 3/2020, sunt instituite în sarcina populaţiei obligaţii cu privire la libera circulaţie pe teritoriul României. Ordonanţa militară nr. 3/2020 prevede în mod expres situaţiile excepționale și limitative în care populaţia poate părăsi locuinţa.
Generator Declaratie Propria Raspundere, Download android apps and games
0/5 No votes
Developer
snapdesign
Version
1.0
Updated
March 30, 2020
Requirements
Rated for 3+Learn More
Size
9.6M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Conform prevederilor Ordonantei Militare nr. 3/2020, sunt instituite în sarcina populaţiei obligaţii cu privire la libera circulaţie pe teritoriul României. Ordonanţa militară nr. 3/2020 prevede în mod expres situaţiile excepționale și limitative în care populaţia poate părăsi locuinţa.
Pentru justificarea acestor situații este necesară prezentarea unei declarații pe proprie răspundere semnata olograf. În acest sens aplicația oferă funcționalitatea de a semna documentul la finalul generării.

Aplicația poate genera un număr nelimitat de declarații și totul se intamplă pe dispozitiv. Nicio informație personală nu părăsește dispozitivul.

Utilizați această aplicație doar dacă este absolut necesar să părăsiți locuinţa.

What's new

Prima versiune

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *